Вітання Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2022 10:13

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці Збройних Сил України!
Вітаю вас з Днем українського добровольця!

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця – свято, яке встановлене Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові. Саме вони першими відчули відповідальність і стали на захист держави, у складний час мужньо чинили опір ворогу навіть без сучасного озброєння та екіпірування, належних побутових умов, прийняли на себе перший удар агресора.

Щиро дякую кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави.
Шана усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні! І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

СЛАВА УКРАЇНІ!  СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!

З повагою,

міський голова