Послуги «єПідтримка» в умовах війни в Україні

Дата: 14.03.2022 13:52

Послуги «єПідтримка» в умовах війни в Україні

Міністерство цифрової трансформації України зняло всі обмеження з використання грошей «єПідтримка», які виплачували українцям за повний курс вакцинації проти COVID-19.

«Ми розуміємо, що під час війни кожна гривня може врятувати чиєсь життя та допомогти багатьом українцям. Тому уряд скасував усі обмеження на використання коштів програми», — повідомили в Мінцифри

Обмеження з карток для виплат «єПідтримка» вже зняли ряд банків. Кошти можна використати:

• на будь-які продукти та товари (оплачувати покупки за усіма МСС-кодами);

• переказувати гроші на інші картки;

• однак власними коштами картку поповнити не можна.

Звертаємо вашу увагу, що для недопущення заборгованості зі сплати   комунальних послуг рекомендуємо скористатись «ковідною тисячею»  тим самим підтримати комунальні підприємства територіальної громади.

Довідково:

Найпростіше оплатити комуналку «ковідною тисячею», якщо вона отримана на карту ПриватБанку.

У додатку ПриватБанку є функція підтримки сплати послуг ЖКГ карткою єПідтримки.

Щоб ця функція почала працювати, потрібно оновити додаток банка до останньої версії. Потім необхідно вибрати послуги, які потрібно оплатити, ввести платіжні дані та вибрати оплату з картки єПідтримка.

Також, оплатити комуналку «ковідною тисячею» можна через інтернет-сервіси, при цьому неважливо через який банк оформлені гроші.

У відділенні банку чи Укрпошті можна розплатитися карткою єПідтримка за допомогою телефона, якщо він підтримує функцію NFC. Також гроші можна перевести за допомогою переказу за банківськими реквізитами.

І, нарешті, у банку можна заказати пластикову картку єПідтримка, але про можливість її випуску потрібно уточнити у своєму банку.