КП Добробут щодо вивезення сміття

Дата: 14.03.2022 13:55

КП Добробут щодо вивезення сміття:
Шановні мешканці приватного сектору міста Кілія!
Останнім часом  населення запитує де можна сплатити комунальні послуги, в тому числі і послуги по вивезенню сміття.

Приватний сектор, який не є клієнтами КП «Житловий сервіс» обслуговується комунальним підприємством Кілійської міської ради «Добробут-Кілія». Хто ще не підписав договір на вивезення сміття, просимо підійти на вул. Миру, 83, або звернутись по телефону 096 990 8382, 096 844 0296, для отримання інформації та укладання договору.
З 12 лютого поточного року змінився розрахунковий рахунок КП КМР «Добробут-Кілія» в Приватбанку. Не панікуйте, якщо сплатили і не впевнені, що кошти потрапили не за призначенням. Рахунки оновлено автоматично. Для впевненості, що кошти потрапили за призначенням, телефонуйте за вищезазначеними номерами.
Оплату можна проводити у будь якому відділенні Укрпошти, у відділеннях банків та мобільних додатках банків Аваль, Приват та Ощад.
Якщо Ви сплачуєте в мобільному додатку з власної картки не за себе, а за іншого, то не забувайте писати призвіще та ім’я  людини, за кого сплачуєте. Вказуйте правильну адресу, яка вказана в договорі на послуги.
Навіть у такі часи як зараз, наше підприємство працює в звичайному режимі, за графіком по вивезенню сміття.

Реквізити для сплати за послуги по вивезенню сміття
КП КМР «Добробут-Кілія»
ЄДРПОУ 44374428
Розрахункові рахунки:
UA97 305299 00000 2600 7014906635 в АТ КБ «ПРИВАТ БАНК»
UA54 380805 0000 0000 2600 1759518 в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК»
Призначення платежу:за вивезення ТВП, адреса та ПІпоБ людини, яка мешкає за данною адресою.
Залишаємось людьми та зберігаємо місто в чистоті  попри всі негаразди.

З повагою
Адміністрація КП КМР «Добробут-Кілія», в особі директора підприємства Чакир Ігоря Дмитровича