Сьогодні, 16 березня 2022 року об 11:00 годині у сесійній залі Кілійської міської ради відбулась позачергова сесія Кілійської міської ради VIIІ скликання.

Дата: 16.03.2022 13:36

У відповідності до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні, 16 березня 2022 року об 11:00 годині у сесійній залі Кілійської міської ради відбулась позачергова сесія Кілійської міської ради VIIІ скликання.

Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський розпочав позачергову сесію з привітання депутата Кілійської міської ради VIIІ скликання Ольховського Романа Михайловича з пройдешнім днем народження та побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планів і мирного неба над головою.

Також міський голова Вячеслав Чернявський урочисто вручив посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» Людмилі Василівні Костенко, Любові Василівні Шевченко, Вероніці Кіндратівні Бостан, Тетяні Василівні Остапенко за сумлінне виконання материнських обов’язків, доброту, сердечну щирість та зразкове виховання дітей.

Рішення, що були прийняті на сесії, будуть оприлюднені на офіційному сайті Кілійської міської ради найближчим часом.