ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЗАКОН, ЩО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЕФЕКТИВНУ РОБОТУ ЦНАПІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 25.03.2022 08:13

Зараз важливо, щоб держоргани та місцева влада працювали безперебійно, швидко та ефективно. Щоб забезпечити це на всіх рівнях влади, Парламент ухвалив відповідний Закон (https://cutt.ly/ySK5vys). Конституційна більшість — ЗА.

Як це вплине на роботу ЦНАПів:
? Міністерства зможуть швидко змінювати порядок надання адмінпослуг у громадах, де ведуться бойові дії. Без очікування на зміни до Законів. Перелік таких громад визначають обласні військово-цивільні адміністрації за погодженням з Генштабом ЗСУ.
? ЦНАПи надаватимуть адмінпослуги, що доступні в інших держустановах їхньої громади. Тобто якщо паспортні послуги можна отримати в місцевому підрозділі ДМС, то і в ЦНАПі вони доступні, як і до війни.
? У громадах, де активні бойові дії, люди, що звернуться за держпослугою, порушивши строки, — не платитимуть штрафи, а ЦНАПи, що не зможуть вчасно надати послугу, — не отримають скаргу.
? Адміністратори ЦНАП та реєстратори, що евакуювалися до більш безпечних регіонів країни — пріоритетні кандидати на посади в органах місцевого самоврядування, куди переїхали.
? Голови громад зможуть змінювати та розширювати без конкурсного відбору команди органів місцевого самоврядування. Така можливість є лише в регіонах, де немає бойових дій.

Сьогодні понад 750 ЦНАПів продовжують надавати українцям сучасний держсервіс.

Знаходьте найближчий до вас Центр на мапі ????https://tabsoft.co/3iz1rnQ

Працюємо — перемагаємо ????????