Дата: 25.03.2022 08:16

Директор Департаменту фінансів Марина Зінченко під час селекторної наради в Одеській ОВА, роз’яснила як доцільно здійснювати видатки на «Заходи та роботи з територіальної оборони» і яким може бути перелік товарів, робіт та послуг для потреб ТРО. І наголосила, що органам місцевого самоврядування необхідно проводити роботу з платниками щодо необхідності сплати податків до бюджетів територіальних громад.

«Згідно проведеного аналізу надходжень до місцевих бюджетів, на жаль, помітна негативна тенденція, щодо надходжень по єдиному податку та платі за землю. Зауважу, що звільнення від сплати єдиного податку І -ІІ групи та податку на землю  передбачається на всіх територіях, де ведуться бойові дії. Їх перелік затверджує КМУ і наразі підприємці Одещини не звільняються від сплати  податків до місцевих бюджетів», – зазначила Марина Зінченко.