«БІЗНЕС БЕЗ БАР’ЄРІВ» У ВОЄННИЙ ЧАС

Дата: 29.03.2022 14:06

Для спільноти «Бізнес без бар’єрів», яка налічує понад два десятки компаній, людина завжди була головною цінністю.
І це є незмінним зараз, у воєнний час, коли бізнеси – кожен з огляду на свою сферу діяльності – підтримують українців.

На порталі Дія у розділі «Дія. Бізнес без бар’єрів» ми розповідаємо про корисні послуги компаній-учасників спільноти під час війни, щоб кожен розумів – він не самотній, бізнеси разом з українським народом.

Перша історія – про національну книжкову платформу Yakaboo – уже на порталі  https://bit.ly/3Jkv8ov

Нагадаємо, «Бізнес без бар’єрів» – спільнота прогресивних мотивованих компаній, яка об'єдналася навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

Наразі кожна з компаній спільноти спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства. Разом ми непереможні! ????????

#РазомСильніші #разомпереможемо #бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree