Розпорядження Кілійського міського голови від 08.04.2022 року № 42

Дата: 08.04.2022 14:04

Розпорядження Кілійського міського голови від 08.04.2022 року № 42 "Про оголошення Дня жалоби на території Кілійської міської ради, у зв’язку з загибеллю солдата Дюльгер Дмитра Івановича, 14.08.1999 р.н., який, згідно повідомлення військової частини, загинув 06 квітня 2022 року під час захисту Батьківщини поблизу населеного пункту Прибузьке Миколаївської області, з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовця:

- Оголосити 09 квітня 2022 року Днем жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.
- На знак скорботи за загиблим у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
- Рекомендувати органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів.