Cоціальний проєкт «Прихисток»

Дата: 11.04.2022 15:10

З метою об’єднання спільних зусиль у забезпеченні громадян України безпечним прихистком діє соціальний проєкт «Прихисток», який здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

Власникам житла, які безоплатно розміщуватимуть внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану, передбачена грошова компенсація.

Для цього потрібно:

1) внести інформацію про наявне житло для прихистку біженців до вебресурсу «Прихисток»;

2) не пізніше наступного дня за днем розміщення переселенців подати заяву до ОМС із зазначенням дати поселення та даними людей, які проживають за програмою;

3) щомісяця до 5-го числа подавати заяву виконкому щодо кількості днів та кількості людей, які проживали за програмою.

Щомісяця до 20-го числа власники житла будуть отримувати компенсації за розміщення переселенців на свій банківський рахунок.