Увага! Заборона на вилов водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах.

Дата: 22.04.2022 12:06

Відповідно до наказу управління Державного агентства меліорації та рибного господарству Одеській області від 14.04.2022 року № 68 «Про встановлення заборони вилову  водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах підконтрольних Одеському рибоохоронному патрулю у 2022 році» та наказу Чономорського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України від 14.04.2022 р. № 132 «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах підконтрольних Чорноморському рибоохоронному патрулю у 2022 році», виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує:

Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах заборонено в наступні терміни:

- у Дністровському лимані – з 15 квітня по 31 липня (заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця);

- у Шаболатському лимані ( відносно срібного карася, який мігрує з Дністровського лиману)  - з 15 квітня по 15 червня;

- у Кучурганському водосховищі – з 15 квітня по 15 червня;

- у р. Дунай з 22 квітня по 05 червня (заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця);

- у придунайський озерах: оз. Ялпуг – Кугурлуй та озері Сасикз 15 квітня по 15 червня;

- у Хаджибейському лимані  - з 15 квітня по 15 червня;

-  верхній частині Каланчацького  лиману відносно прісноводних видів риб з 15 квітня по 14 липня.

Визначено перелік ділянок рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), де любительське рибальство з берега дозволено в нерестовий період 2022 року однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

Закликаємо громадян дотримуватись Правил любительського рибальства.