Увага!

Дата: 22.04.2022 12:09

Відповідно до листа командира 18 загону Морської охорони Державної прикордонної служби України  від 13.04.2022 року №22, з метою недопущення травмувань цивільного населення, виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує:

На підставі звернення НД ВМС ЗСУ 332 від 17.03.2022 р. Держгідрографією видано ПРИП 106/22 Одеса-Навтекс Чорне море гирло річка Дунай, у зв’язку з мінною небезпекою з 17.03.2022 року заборонено прохід гирлами Очаківське (0−6 км), Прорва, Полуденне, Потапове, Анкудінове, Бистре, Восточне та Циганське.

Також прикордонники повідомляють про припинення судопроходу на частині Старостамбульського гирла (від гирла Лімба до точки впадання в Чорне море), а також на з'єднувальному каналі та в Жебриянівській бухті.

Відповідно до НДВМС ЗСУ №35 від 30.03.2022 року ПРИП 112/22 Одеса-Навтекс річка Дунай з 30 березня 2022 року плавання маломірних суден заборонено на внутрішніх водних шляхах українського району р. Дунай.