Дата: 30.04.2022 14:02

30 квітня в Україні відзначається професійне свято - День прикордонника України. Це професійне свято було встановлене  Указом Президента України №111 від 27 квітня 2018 року "Про День прикордонника України"  з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України та з урахуванням ролі Державної прикордонної служби України у боротьбі за незалежність України.

Нині щоденно тисячі прикордонників стоять на варті країни й охороняють кордони не тільки на суходолі. Під пильним оком прикордонників перебувають десятки тисяч морських миль і українське небо. Саме вони, гідно стримують агресора, протидіють кримінальним та адміністративним правопорушенням.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і спокою!
Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський.