УВАГА!!! 04.05.2022 року були прийняті зміни № 242/А-2022 до розпорядження Одеської обласної військової адміністрації від 17.04.2022 року № 195/А-2022 «Про окремі питання рибальства в Одеській області»

Дата: 06.05.2022 17:34

Розпорядженням встановлено, що вихід маломірних суден та інших плавзасобів для вилову оселедця проводиться з 07:00 до 19:00 за погодженням з територіальними органами Державної прикордонної служби України з урахуванням наказу Чорноморського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства від 14 квітня 2022 року № 132 «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах підконтрольних Чорноморському рибоохоронному патрулю у 2022 році» на таких ділянках річки Дунай: 72 миля – 62 км р. Дунай; 47 -36 км р. Дунай; 34 км р. Дунай – 12 км Соломонового рукава; 12 – 0 км Соломонового рукава; 21 – 27 км р. Дунай. Заборонено переміщення маломірних суден, інших плавзасобів по Прямому рукаву Кілійського гирла річки Дунай, Очаківському та Старостамбульському  гирлах р. Дунай, переміщення маломірних суден по Білгородському каналу за межами м. Вилкове.
      Суб’єктам господарювання, що здійснюють промисел, визначити посадову особу, відповідальну за оповіщення всіх рибалок у разі різкої зміни обстановки, а також за формування на наступну добу списків маломірних плавзасобів з їх екіпажами для проведення промислу. Дані списки щодня до 20:00 подавати до територіальних органів Державної прикордонної служби України (перший примірник – у 17 прикордонний загін, другий примірник – у 18 загін морської охорони).