Сьогодні Українці відзначають День вишиванки!

Дата: 19.05.2022 13:25

У невичерпній спадщині духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Вона – безцінний скарб українського народу. Із знанням свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять. Вишиванку називають "кодом української нації" через особливі візерунки, кожен з яких несе свій сенс. Українська вишиванка – це свого роду символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Під час війни Всесвітній день вишиванки в Україні відзначають по-особливому.

Ізмаїльський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області в особі його начальника Людмили Дрібноход щиро вітає всіх з Днем вишиванки!: «День вишиванки – патріотичний день тому, що вишиванка не є просто частиною гардеробу чи святковим одягом, вона стала символом боротьби, свободи, великої любові та нескореності не тільки в Україні. Це чудове свято, яке об’єднує українців по всьому світу. Ми пишаємось тим, що ми – українці! Цьогоріч День вишиванки особливий – він сповнений смутку, оскільки українці боронять свою країну від невиправданої і неспровокованої агресії російської федерації, багато українців змушені вдягти бронежилети замість вишитих сорочок. Вишиванка – духовна броня українців. Наша битва праведна! Впевнені, незабаром, святкуватимемо і нашу Перемогу під мирним небом нашої неньки України!»

Разом до Перемоги!