Співпраця відділу з питань пробації та служби у справах дітей у роботі з неповнолітніми.

Дата: 20.05.2022 11:54

Робота пробації з порушниками вимагає скоординованої і взаємодоповнюючої діяльності різних відомств для вирішення часом складних проблем засуджених і забезпечення безпеки суспільства. Саме тому служба пробації повинна співробітничати з іншими державними або приватними організаціями, місцевими органами місцевого самоврядування для того, щоб сприяти залученню засуджених у життя суспільства. При роботі з неповнолітніми порушниками захист прав дитини, соціально-виховну роботу допомагає здійснити надійний партнер пробації - служба у справах дітей. Зі свого боку, орган пробації завжди приймає активну участь у діяльності служби у справах дітей, а саме, спільних заходах, які спрямовані на забезпечення реалізації прав дітей у Кілійській громаді на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Так, в травні 2022-го року в приміщенні Кілійської міської ради пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Кілійської міської ради. У роботі комісії також прийняли участь працівники місцевого відділення правоохоронних органів та Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області. Під час засідання, згідно порядку денного були розглянуті питання щодо стану утримання і виховання дітей в сім’ї піклувальника, прийомній сім’ї. За результатами розгляду питань піклувальнику та прийомним батькам були надані рекомендації щодо вирішення проблемних ситуацій в родині. Також членами комісії був заслуханий звіт про роботу Служби у справах дітей Кілійської міської ради з дітьми правопорушниками за І квартал 2022 року.