ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКУ НА МАЙНО

Дата: 14.06.2022 15:48

Виконавчий комітет Кілійської міської ради нагадує платникам податків, що відповідно до пункту 57.5 статті 57 Податкового кодексу України  фізичні особи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені Податковим кодексом України, через установи банків або у відділеннях операторів поштового зв’язку.

Відповідно до статті 265 Податкового кодексу України  податок на майно складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- транспортного податку;

- плати за землю.

Також інформуємо Вас, що громадяни які самостійно обробляють власні земельні ділянки загальною площею понад 2 га та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції, необхідно подавати Декларації про майновий стан і доходи (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України).

Доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб (18 %) та військовим збором (1,5 %).

Фізичні особи несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого грошового зобов’язання, встановлених Податковим кодексом України.

Рекомендуємо платникам податків не зволікати зі сплатою податку та  звернутися до Кілійської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області за адресою: м. Кілія, вул. Кіченка, 54.

З повагою, виконавчий комітет Кілійської міської ради!