Пробація в дії До Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 13:14

В Україні 28 червня відзначають державне свято – День Конституції. Річницю з дня прийняття Основного закону країни відзначають щорічно, починаючи з 1996 року. Враховуючи нинішні реалії кожне наше державне свято сприймається особливо значуще. Адже у час війни росії, спрямованої на знищення нашого народу, дати, що нагадують нам про нашу боротьбу за державність і про ствердження нас як нації на цьому шляху, – набувають нового символізму.

Проведення заходів національно-патріотичного спрямування з метою профілактики негативних явищ у суспільстві закономірно стало одним із пріоритетних завдань Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації та їх партнерів при роботі з правопорушниками. Саме тому в Кілійській публічній бібліотеці для відвідувачів відділу  з питань пробації бібліотекар відділу обслуговування користувачів Ольга Чебан провела інформаційно-просвітницький захід на тему «Горнусь до тебе, Україно», присвячений Дню Конституції України. Метою заходу було поглибити знання присутніх про свою державу, історію українського народу; виховувати повагу до Основного Закону України, формувати правильне ставлення до закону та необхідності їх дотримання. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується а зараз виборюється українськими військовими майбутнє українського народу.

Також присутні були ознайомлені з літературою, яка була представлена на книжковій виставці, оформленою за цією темою.