Дата: 28.06.2022 22:03

Сьогодні, 28 червня 2022 року, відбулася перша робоча нарада  Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського та начальника відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради Сергія  Мергута з начальником Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіоном Абашевим та  начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури і спорту Мариною Деной щодо питань підготовки закладів освіти до  навчального 2022-23 року та опалювального сезону.

Обговорювалися питання щодо можливого початку освітнього процесу з 1 вересня 2022 року у форматі офлайн. Головним пріоритетом у підготовці до цього навчального року, є безпека учнів та персоналу, який задіяний у навчальному процесі.

Голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев  наголосив на актуальних питаннях, що постають перед освітянами при організації освітнього процесу у воєнний час.

Керівництво Ізмаїльської районної військової адміністрації порекомендувало дотримуватись  Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, відповідно до яких, захисні споруди мають утримуватися та експлуатуватися в стані, що дає змогу привести їх у готовність до використання за призначенням протягом 12 годин.