В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТАННЯ І ПРОДАЖ ФЕЄРВЕРКІВ ТА РУХ ГУЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Дата: 29.06.2022 13:00

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка з 30 червня 2022 року забороняється, на території Одеси та Одеської області, використання і продаж піротехнічних засобів, у тому числі феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу.

Також забороняється рух транспортних засобів, які використовують в своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача або систему «прямотік» та конструктивнi особливості системи випуску газiв якиx продукують надмірний рівень шуму.
Цим же розпорядженням заборонено використання транспортних засобів, які використовуються в несанкціонованих авто/мото змаганнях, водії яких здійснюють небезпечне керування.

Дана заборона діє до скасування воєнного стану або до видачі окремого розпорядження.