Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення відходів із багатоквартирних житлових будинків, підприємств, установ та організацій міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області

Дата: 08.07.2022 15:28

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Найменування організатора: Виконавчий комітет Кілійської міської ради

Місцезнаходження організатора: 68300, Одеська  область., м. Кілія, вул. Миру, 44, каб.113.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від «08» липня 2022 року № 178 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів із багатоквартирних житлових будинків, підприємств, установ та організацій міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області»

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами конкурсу:

3.1.Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру,44 , зал засідань.

3.2.Дата:  16 серпня 2022 року

3.3.Час: 14.00

3.4. Термін подання конкурсних пропозицій: до 15 год. 00 хв. 15 серпня 2022 року.

Для отримання детальної інформації щодо подання конкурсних пропозицій та умов надання послуг з вивезення побутових відходів слід звертатися до  відділу з питань  житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб. 113;  контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань  житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Міхалакі Галина Олександрівна.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості власних або орендованих транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області.

4.2.  Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту  транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану транспортних засобів.

4.3. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

4.4. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

4.5. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів:

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на території багатоквартирних житлових будинків, підприємств, установ та організацій міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області (2234,50 га),  бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Середня відстань від місць збирання побутових відходів до місця зберігання відходів - полігону ТПВ в м. Кілія – 5,0 км.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:

Багатоквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків – 86 одиниць

- відомості про балансоутримувачів багатоквартирних житлових будинків міста Кілія:

а) житлові будинки, управителем, якого є комунальне підприємство «Житловий сервіс»;

б)  житловий фонд об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

в) житловий фонд співвласників багатоквартирних будинків;

- кількість наявних контейнерів (контейнерних майданчиків) для збирання твердих побутових відходів на території м. Кілія –  18 одиниць.

Підприємства, установи та організації:

- загальна кількість підприємств, установ та організацій – 120 одиниць, кількість наявних на території міста Кілія контейнерів, що належать підприємствам, установам та організаціям - споживачам послуг - 67 одиниць.

7. Характеристика об’єкта утилізації відходів:

Сміттєзвалище розташоване  за межами  міста Кілія на відстані 3 км від околиці.

8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, каб. 113.

8.2. Спосіб: особисто або поштою.

8.3. Кінцевий строк до 15 год. 00 хв. 15 серпня 2022 року.

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

9. Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій:

9.1. Місце:68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, зал засідань

9.2. Дата: 16 серпня 2022 року