Шановні мешканці Кілійської міської територіальної громади та нашої спільної Одеської області!

Дата: 12.07.2022 09:33

Жахлива трагедія, яка сталася 01 липня 2022 року – Збройними Силами Російської Федерації нанесено ракетний удар по території смт Сергіївка.

Ворог вдарив трьома ракетами Х-22 по дев’ятиповерховому житловому будинку та по базі відпочинку, що забрали життя ні в чому не винних, мирних жителів (загинула 21 особа, 38 мешканців отримали поранення різної ступені тяжкості та евакуйовані до медичних закладів), і наслідок спричинила за собою неймовірно важкі наслідки: більше 800 осіб постраждали, пошкоджено 26 багатоповерхових житлових будинків комунальної власності Сергіївської селищної ради, один з яких, розташований по вул. Чорноморська, 23, в який прийшовся удар – розбитий.

Мешканці смт Сергіївка залишилися без даху над головою, без речей першої необхідності, умов для існування та елементарного побуту.

Сергіївська територіальна громада має надію на ваше розуміння трагічної ситуації, і враховуючи масштаби руйнувань вимушена звернутися до вас по фінансову та матеріальну допомогу у вигляді будівельних матеріалів, вікон, дверей тощо.

Для допомоги постраждалим Сергіївська селищна рада збирає кошти на цільовий фонд Сергіївської громади за наступними реквізитами:

Отримувач:  ГУК в Од.обл./смт.Сергіївка

Код ЄДРПОУ 37607526

Рахунок: UA948999980314171931000015648

Код класифікації доходів 50110000

Призначення платежу. Цільовий фонд Сергіївської громади

Контактна особа: Полянський Олег Дмитрович +380977934177

З безмежною вірою та надією на вашу допомогу.

Разом ми сила!