Пробація в дії. Соціальне партнерство.

Дата: 15.07.2022 13:04

Фото без описуФото без опису

З метою забезпечення гарантій соціального захисту населення попри військові дії фахівці Ізмаїльського районного відділу №2 філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області продовжують плідно співпрацювати з Кілійською районною філією Одеського обласного центру зайнятості. Так, 13 липня 2022-го року працівниками Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації та Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості для підоблікових органу пробації було організовано та проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Захід провела завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська. Під час заходу від фахівця філії присутні дізналися  про зміни в законодавстві у зв’язку з широкомасштабною військовою агресією РФ проти України та запровадження військового стану в країні, а саме про умови та порядок постановки на облік до філії центру зайнятості, були ознайомлені з етапами підготовки та структури співбесіди з роботодавцем, отже на період воєнного стану процедура взаємодії з безробітними є максимально спрощеною та адаптованою. Також присутніх суб’єктів пробації було проінформовано про види послуг, які надає Одеський обласний центр зайнятості, надано графік навчання у липні 2022 року на базі професійного навчального закладу «Одеській центр ПТО ДСЗ». Під час зустрічі підоблікові відділу з питань пробації дізнались про нові можливості пошуку роботи за допомогою Інтернету. Так для оперативного  розповсюдження та оновлення вакансій Кілійською районною філією  Одеського обласного центру зайнятості створено телеграм канал, де щодня розміщуються наявні у Кілійщині вакансії. (t.me/Kiliya_filiya) . Даний ресурс дозволяє відслідковувати наявні вакансії на ринку праці Кілійської громади у реальному часі. Проведений захід досяг своєї мети - розширення уявлень його учасників про загальні питання зайнятості, що сприятиме їх працевлаштуванню.