Пробація в дії. Співпраця зі службою у справах дітей.

Дата: 15.07.2022 13:47

Для можливості ресоціалізації неповнолітніх, засуджених за скоєння злочину, працівниками Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації  використовуються різні заходи, спрямовані на відновлення соціального статусу підлітка, набуття якостей, необхідних для успішної правослухняної поведінки та розв'язання проблем, і співробітники служб у справах дітей Ізмаїльського району долучаються до  роботи з неповнолітніми засудженими задля їх успішної адаптації у соціумі. У свою чергу працівники органу пробації активно приймають участь у спільних заходах, які проводять служби у справах дітей. Так, 14 липня 2022 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Кілійської міської ради, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. У роботі комісії також прийняли участь працівники місцевого відділення правоохоронних органів та Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області. Згідно порядку денного на засіданні були розглянуті питання про неналежне виконання батьківських обов’язків мешканцями Кілійської громади громадянином В. та громадянкою В.; про надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору купівлі - продажу житлового будинку з господарськими та надвірними спорудами, та інші питання соціального захисту дітей. У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання. За результатами рекомендацій комісії  Службою у справах дітей Кілійської міської ради були підготовлені проєкти рішень виконавчого комітету Кілійської міської ради.