Дитячий будинок сімейного типу

Дата: 29.07.2022 09:33

Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.  Дитячий   будинок   сімейного  типу  -  окрема  сім'я,  що створюється  за  бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває  у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання не менш  як  5  дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування.

Батьки – вихователі - особи, які беруть на виховання та спільне
проживання  дітей-сиріт   і   дітей,   позбавлених   батьківського піклування.

Під  час  дії на території України надзвичайного або воєнного стану  до  дитячого  будинку  сімейного типу можуть влаштовуватися діти,  які  залишилися  без  батьківського  піклування,  на умовах тимчасового влаштування в межах передбаченої граничної чисельності дітей у дитячому будинку сімейного типу.

Вихованці   проживають   і  виховуються  у  дитячому  будинку
сімейного  типу  до  досягнення  18-річного віку. Після досягнення              18-річного  віку такі особи у разі продовження навчання в закладах загальної  середньої,  професійної (професійно-технічної), фахової передвищої  та  вищої  освіти  можуть  за  їх  вибором  продовжити проживати  і  виховуватися у цьому дитячому будинку сімейного типу до  закінчення  відповідних  закладів  освіти.

Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Батькам-вихователям  дитячого  будинку  сімейного  типу виплачується   грошове   забезпечення   у  порядку,  встановленому Кабінетом Міністрів України.
     Нарахування    та    сплата    єдиного    внеску    на загальнообов’язкове     державне    соціальне    страхування    за батьків-вихователів  із сум їх грошового забезпечення здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
      За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Служби у справах дітей Кілійської міської ради за адресою: місто Кілія, вулиця      Миру, 57 (каб. 102, 104).

Графік роботи:

понеділок - четвер: з 8:00-17:00;

пятниця: з 8:00-16:00;

обідня перерва: 12:00-12:45.

Стаття підготовлена Службою у справах дітей Кілійської міської ради.