КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 02.08.2022 11:46

Протягом січня-липня 2022 року в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримували майже 1500 осіб. За направленням служби зайнятості була працевлаштована 581 особа, з них  258 -  до набуття статусу безробітного, тобто  одразу після звернення.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 116  календарних днів.

Усі шукачі роботи були охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 132 особи, у роботах тимчасового характеру взяли участь 85 безробітних. Більше 1300   осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У січні-липні 2022 року про потребу у кадрах заявили 111 роботодавців, що подали 661 вакансію. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6865 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 10 календарних днів.

В умовах воєнного стану до філії звернулося 69  внутрішньо переміщених осіб, з них 42 набули статусу безробітного. Всі вони  у  повному обсязі отримали соціальні послуги, передбачені законодавством про зайнятість.  5 осіб отримали роботу  за умови надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Нагадуємо, що з метою подальшого працевлаштування  за направленням філії можна безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У серпні за направленням філії можна отримати наступні професії:

- слюсар-ремонтник, 2 розряд,

- манікюрних, 2 розряд ,

- педикюрник, 2 розряд,

- кухар, 3 розряд,

- оператор верстатів з програмним керуванням, 2 розряд,

- контролер-касир, 2 розряд,

- продавець продовольчих товарів, 3 розряд,

- електрогазозварник, 2 розряд,

- касир (в банку),

- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Курси цільового призначення:

- Цивільна оборона,

- Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві,

- Основи офіс-менеджменту. Автоматизація адміністративної роботи,

- Використання програми Меshmіхег для підготовки моделей до 3D,

- Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності,

- Мале підприємництво на селі. Бджільництво,

- Таргетолог. Створення таргетованої реклами.

Навчання в умовах воєнного стану здійснюється за дистанційною формою.

Його можуть пройти як зареєстровані безробітні громадяни – безкоштовно (за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття), так і громадяни з числа не безробітних – за рахунок коштів юридичних, фізичних осіб, хто бажає підвищити свою конкурентоспроможність та за короткий час опанувати нову професію, або підвищити кваліфікацію на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Більш детальну інформацію про умови навчання можна отримати безпосередньо  у фахівців філії.

Додатково інформуємо, що в умовах воєнного стану фахівці філії у містах Кілія та Вилкове працюють у звичайному режимі.