Дата: 02.08.2022 14:48

Сьогодні, 02.08.2022 року відбулась нарада на рівні Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського з керівництвом та представниками Комунального некомерційного підприємства "Кілійська багатопрофільна лікарня" Кілійської міської ради.

На нараді були розглянуті питання щодо діяльності закладу охорони здоров'я, надання якісної та своєчасної медичної допомоги на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської обласної та інші питання, що належать до сфери охорони здоров'я.

За результатами наради були прийняті рішення, надано рекомендації та ряд доручень щодо поліпшення подальшої роботи Комунального некомерційного підприємства "Кілійська багатопрофільна лікарня" Кілійської міської ради.