КІЛІЙСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 11:23

День Прапору! Це день всіх поколінь українців, данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний , часом трагічний шлях.
    Сьогодні, 23 серпня, вся Кілійська міська територіальна громада урочисто вшановувала одну з головних національних святинь - Державний Прапор України!

Урочисті заходи розпочались о 9.00 год. із вшанування пам’яті загиблих за незалежність України, за українців, які віддали життя, всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, хвилиною мовчання.
    Для захисників рідної землі Прапор здавна був символом мужності й відваги в боротьбі за свободу та незалежність своєї Батьківщини. Під ним шли в бій, здійснювали подвиги, гинули і гинуть, захищаючи Батьківщину та людські життя.

Право нести  державний прапор України, було надано кращим студентам відокремленого структурного підрозділу «Кілійський транспортний фаховий коледж Державного університету інфраструктури та технологій. Сьогодні прапор України – прапор  гідної шани й поваги, який є оберегом та символом віри в перемогу. Синьо-жовтий прапор майорить на всіх державних установах України. По всьому світу міжнародна спільнота розгортає українські прапори на знак єднання та визнання нашої Держави.

На виконання листа Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації від 16.08.2022 року № 1/01/01-35/2901, на території Дмитрівського старостинського округу, о 9-00 год., було проведено церемонію підняття Державного Прапора України у місці поховання захисника України.

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України, проводились з дотриманням санітарних вимог та карантинних обмежень з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та з урахуванням особливостей та умов воєнного часу.