ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2022 10:07

Дорогі мешканці Кілійської міської територіальної громади!
Вітаю вас із загальнонаціональним святом Днем Незалежності України!

З тієї пори, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції й духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги та впевненості в нашому майбутньому.

Саме в цей день наші серця по-особливому сповнені гордістю за - Україну та її славних дочок та синів.

Ми вдячні тим, хто сьогодні боронить нашу землю від лютого ворога, хто рятує нас від жахливої пандемії, хто чесно виконує свої обов`язки перед народом та Батьківщиною, нашою громадою. Разом ми непереможні, разом ми збудуємо країну про яку мріяло не одне покоління українців, наших предків та сучасників.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України.  Дозвольте щиро побажати вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і починаннях в ім’я незалежної процвітаючої України!