ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ – ЗАПОРУКА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Дата: 01.09.2022 10:43

Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості при проведенні інформаційно-консультаційної роботи з безробітними і роботодавцями  активно залучають до співпраці соціальних партнерів, серед яких вже багато років - працівники  Пенсійного фонду.

На чергову зустріч з безробітними - особами передпенсійного віку  була запрошена  заступник начальника відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру м. Кілія) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Одеській області Наталя Козлова, яка детально та доступно довела до  присутніх основні норми Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» з урахуванням останніх змін до нього.

Вона розповіла про види пенсій та механізм призначення пенсії за віком.

Питань від учасників заходу було чимало, бо у кожного з них своя трудова біографія, однак на кожне питання була надана конкретна відповідь.

Під час свого виступу представник ПФУ постійно робила наголос на тому,  що пенсію, яка буде завтра, сьогодні треба заробити, офіційно сплачуючи страхові внески. Тому за свою пенсійну історію завтра кожен несе відповідальність сьогодні.

І ось тут на допомогу кожній людині, яка в силу різних обставин залишилася без роботи, приходить державна служба зайнятості, яка сприяє соціальному захисту громадян шляхом їх працевлаштування у працездатному віці,  що сприятиме отриманню гідної пенсії у віці похилому.