Виконавчий комітет Кілійської міської ради повідомляє:

Дата: 01.09.2022 12:27

З 1 вересня 2022 року територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (колишніми військовими комісаріатами)    розпочинається робота стосовно взяття працівників-жінок на військовий облік відповідно до ч.1 п.3 наказу Міністерства оборони України від 07.02.2022 року №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 11.10.2021 року №313» (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.03.2022 року за №348/37684).

Взяття працівників-жінок на військовий облік військовозобов’язаних здійснюється відповідно до ч.11ст.1, ч.6 ст.11 та ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а також Переліку спеціальностей та/або професій споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних і Переліку спеціальностей та/або професій споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, затверджених наказом Міністерства оборони України від 11.10.2021 року №313 (із змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства оборони України від 07.02.2022 року №35).