ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА
Дата: 05.09.2022 15:16
Кількість переглядів: 152
05 вересня 2022 року, під керівництвом Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського відбулась апаратна нарада. У нараді взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Чапраз, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко, секретар Кілійської міської ради Тетяна Бойченко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кілійської міської ради.
На нараді були розглянуті нагальні питання життєдіяльності громади.