ВІДБУЛАСЬ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА
Дата: 09.09.2022 14:04
Кількість переглядів: 145
Сьогодні, 09 вересня 2022 року, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Василівна Гац та Володимир Костянтинович Сокоренко, взяли участь у селекторній нараді в режимі відео-конференції, за участю представників Координаційного гуманітарного штабу при Одеській обласній військовій адміністрації та представників Департаменту фінансів Одеської обласної військової адміністрації.
На нараді обговорювались питання щодо участі у реалізації програми із забезпечення внутрішньої переміщених осіб та вразливих верств населення гуманітарною допомогою, а також проблем підготовки до зимового сезону.