Рівні можливості для кожного і кожної – про основні цінності й принципи безбар’єрності, тенденції її розвитку розповіла наша експертка з питань інклюзивності Nina Matsiuk на запрошення ІТ-школи Beetroot Academy. Ось деякі тези

Дата: 13.09.2022 14:39

Ось деякі тези ??

•  Замість точкової допомоги тим, хто «за бар’єром», треба усунути цей бар’єр. Необхідно створити такі умови, щоб людина не стикалася з ним на будь-якому етапі свого життя.
  •  У спілкування варто уникати стигматизації. Ознака не може бути характеристикою людини.
  •  Всі люди – різні. У кожного з нас є відмінні ознаки, але це нас повністю не характеризує і не визначає.
  •  Головний принцип інклюзивності – рівні можливості для кожного і кожної. І відповідальності за ці можливості – також.

Великий блок вебінару було присвячено Національній стратегії безбар’єрності, розробленій та ухваленій в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська, і «Довіднику безбар’єрності» – гіду з коректної комунікації.

Щоб читати більше – переходьте за посиланням ? https://beetroot.academy/blog/general/inclusion.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree