Шановні мешканці села Новоселівка!

Дата: 24.09.2022 09:45

Щороку в третю суботу вересня ви святкуєте День села – лунає музика, господині готують смаколики, вулиці наповнюються дитячим сміхом та маленькі зірочки радують вас зі сцени своїми талантами!

Нажаль, через напад росіїї на нашу Державу традиційне святкування неможливе. Але після нашої Перемоги все обов’язково повернеться!

У сьогоднішній день від імені виконавчого комітету міської ради, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села Новоселівка.

Бажаю всім мирного неба, спокою та злагоди, добробуту, міцного здоров’я і родинного затишку.

Нехай у кожній домівці панує піднесений настрій, а кожного мешканця береже Господь!