ЩОДО ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТРОПАНОВИХ АЛКОЛОЇДІВ У КУКУРУДЗЯНИХ ЧІПСАХ

Дата: 28.09.2022 11:50

Фото без опису

До виконавчого комітету Кілійської міської ради надійшов лист від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо виявлення тропанових алколоїдів у кукурудзяних чіпсах, що експортувалися з Німеччини (виробник: Alnatura Produktions-und Handels GmbH, Germany) до України (отримувач: ТОВ «БЮРО ВИН»; ТОВ «ТС ПЛЮС»).
    Враховуючи можливість реалізації цієї небезпечної продукції на території регіону , у т.ч. міста Кілія, просимо споживачів та операторів ринку, при виявлені вищезазначеного продукту, вилучити його з обігу та проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області (вул. 7-ма Пересипська,6, м. Одеса, gu@odesa.consumer.gov.ua , тел. 716-13-01).