День жалоби

Дата: 30.09.2022 15:56

Відповідно до розпорядження Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського від 30.09.2022 року № 170/госп «Про оголошення Дня Жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області»,  2 жовтня 2022 року на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області оголошено Днем жалоби за загиблим Фунтовим Іваном Івановичем, який загинув 19 серпня 2022 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Лозове Херсонської області.
     На знак скорботи за загиблим у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
      Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності рекомендовано відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів.