Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує

Дата: 30.09.2022 15:43

30 вересня 2022 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Гац, за участю суб'єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на місцевому рівні та  головного державного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області  відбулось чергове засідання Кілійської міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та  протидії торгівлі людьми.

На засіданні обговорювались проблемні питання щодо домашнього насильства на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, практичної реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому  насильству і насильству за ознакою статі», а також опрацювання комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Підведено підсумки роботи за  9 місяців 2022 року суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.   Окрема увага присутніх була зосереджена на важливості проведення роботи із запобігання насильства по відношенню до сімей з дітьми, повторних випадків скоєного домашнього насильства та важливості ефективного партнерства інституцій різного рівня щодо формування безпечного середовища як для дорослих так і для дітей.

Відділ соціального захисту населення
виконавчого комітету Кілійської міської ради