ДО КІЛІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ЗАВІТАВ НАЧАЛЬНИК ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РОДІОН АБАШЕВ

Дата: 06.10.2022 21:56

05 жовтня 2022 відбулась зустріч Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського з начальником Ізмаїльскої районної військової адміністрації Родіоном Абашевим, який з робочим візитом відвідав місто Кілію, та з депутатом Одеської обласної ради Ігорем Капітаном.

Обговорили ряд питань, які сьогодні в межах своїх повноважень та сил вирішує громада.
Облаштування та оснащення укриттів в закладах освіти та охорони здоров‘я та багатоповерхових будинках. В умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України безпека всіх учасників навчального процесу стоїть на першому місці. Як і тих, хто потребує лікування в стаціонарі або відвідує поліклінічне відділення. Як і безпека кожного мешканця населених пунктів України. Є ряд вимог до облаштування укриттів та перелік необхідного устаткування – над цим в громаді ведеться плідна робота.

Також відвідали КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, де сьогодні функціонують відділення невікладної медичної допомоги, хірургічне, об?єднане терапевтичне-неврологічне, інфекційне, консультативно-діагностичне поліклінічне, акушерсько-гінекологічне, пологове та педіатрічне відділення.  В лікарні незабаром розпочне роботу кабінет комп‘ютерної томографії, наразі проводяться пусконалагоджувальні роботи. Планується, що вартість обстеження не перевищуватиме аналогічні у містах Ізмаїл або Сарата.
Болючим залишається транспортне сполучення, а точніше відсутність такого, з селом Ліски.  Над вирішенням цієї проблеми ведеться робота.