Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас із Днем села Шевченкове!!!

Дата: 09.10.2022 12:20

Усі досягнення, якими багате наше село, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо завжди бути об'єднаними у любові до нашої малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Сучасне Шевченкове може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села та щиро радіємо успіхам, пишаємося досягненнями, із гордістю розповідаємо про чудове село Шевченкове.

Дорогі шевченківці, у сьогоднішній святковий день щиро вітаю всіх із Днем села! Бажаю вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно молодим, квітучим і красивим селом!