Дата: 13.10.2022 08:20

Фото без опису

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг"Кілійської міської ради інформує:
Правопорушення, які вчиняють громадяни, будучи частиною соціуму, дуже часто провокуються тими чи іншими обставинами. Особи, які вчинили злочини невеликої тяжкості (проступки) і усвідомили провину, не ізольовані від суспільства, і мають можливість  сумлінною працею виправити свої помилки, з іншого боку і оточення правопорушників несе за них певну відповідальність. Важливим фактором в роботі КУ "ЦНСП" КМР є проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження вчинення правопорушень.
 12.10.2022 року в.о. директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Кілійської міської ради проведено інформаційно-роз'яснювальну бесіду з особою, яка засуджена до покарання не пов'язаного з позбавленням волі. Зазначеному громадянину було надано рекомендації щодо офіційного працевлаштування, ведення здорового способу життя та щодо недопущення вчинення повторних правопорушень.