Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення

Дата: 14.10.2022 11:41

13 жовтня 2022 року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади здійснила рейдовий об’їзд суб'єктів господарювання старостинських округів громади.

В ході рейду члени робочої групи продовжували проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації бізнесу та дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками і встановлення гарантій оплати їх праці.

В результаті здійснення вивчення стану справ суб’єктів господарювання робочою групою було встановлено також і факти використання нелегальної праці.

Роботодавцям, у яких виявлено порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками, рекомендовано усунути порушення.

Рейди-обстеження з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Кілійської міської територіальної громади будуть здійснюватись на постійній основі.