Дата: 25.10.2022 16:10

Сьогодні, 25 жовтня 2022 року, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Чапраз провела нараду з начальником Кілійського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Н. Козловою щодо подальшої співпраці, у зв'язку з внесенням змін до законодавчих актів. У нараді також взяли участь начальник відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради Надія Тітаренко та начальник центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кілійської міської ради Ольга Дагаєва.