УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 15.10.2022 13:33

14 жовтня 2022 року в День захисника України, в місті Кілія відбулись урочистості, присвячені славним воїнам України.

Вітаючи громадян зі святом, Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський наголосив:

«Сьогодні День захисників та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими. Найщиріші вітання усім воїнам, які мужньо захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, мир та спокій українського народу. Це свято подяки чоловікам і жінкам - всім захисникам України, і всім тим, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє. Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру, душевного спокою, плідної праці на благо української держави, успіхів у повсякденному житті, благополуччя та добробуту, родинного тепла та затишку!

Миру та злагоди нашій Батьківщині, наснаги у зміцненні обороноздатності країни й плідної праці на благо української держави!».

Працівники Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації разом з делегатами від організацій, підприємств, установ міста та громадськістю Кілійщини взяли участь у святковому мітингу та меморіальному заході, присвяченим захисникам України.