ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 27.10.2022 17:17

Сьогодні, 27 жовтня 2022 року, під керівництвом Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського відбулась апаратна нарада. У нараді взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Чапраз, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко, секретар Кілійської міської ради Тетяна Бойченко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кілійської міської ради Лариса Кріпакова.

На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Планування роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради на наступний тиждень.

2. Планування роботи підприємств, установ, організацій, закладів освіти та охорони здоров'я на осінньо - зимовий період 2022-2023 р. в умовах воєнного стану.