ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ

Дата: 29.10.2022 09:22

28 жовтня начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев разом з головою Ізмаїльської районної ради Василем Антонюком та заступником голови Ізмаїльської районної військової адміністрації Сергієм Продановим, депутатом Одеської обласної ради Ігорем Капітаном зустрілися з головою Клійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області Вячеславом Чернявським, обговорили обладнання пунктів обігріву, оснащення критичних об’єктів інфраструктури генераторами на випадок аварійного чи стабілізаційного вимкнення електроенергіі, а також поточні питання сфери охорони здоров‘я.
  В селі Ліски Кіліійської територіальної громади з мешканцями обговорили питання водопостачання та транспортного сполучення. Як зазначають лісківці, для технічних потреб вони використовують дунайську воду та ту, що подається двічі на день комунальним підприємством «Світло», а питної води в селі взагалі немає. Будемо невідкладно вирішувати це питання, скоріш за все, шляхом встановлення системи для очищення технічної води до стану питної. Щодо транспортного сполучення, то без поліпшення стану дорожнього полотна ця проблема не вирішеться. В умовах воєнного стану капітальний ремонт доріг неможливий, проте шукатимуться способи все ж покращити стан полотна і запустити автобусне сполучення.

Продовжуємо працювати.