На порядку денному - легалізація трудових відносин!
Сьогодня, 3 листопада 2022 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Чапраз вілбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.
В ході засідання були розглянуті питання щодо дотримання мінімальних гарантій при виплаті заробітної плати, недопущення заборгованості при оплаті праці, легалізації трудових відносин та оформлення відповідно до чинного законодавства фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність та території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.
За результатами засідання робоча група вирішила проводити і в подальшому активну інформаційно - роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства.
Рейди - обстеження з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області будуть здійснюватися щотижнево на постійній основі.
Робочою групою розглянуто нагальне питання щодо законності пасажирських перевезень (таксі) та пропонується добровільно особам, які надають послуги міського таксі на території громади та за її межами зареєструватися, як фізична особа - підприємець задля уникнення штрафних санкцій в подальшому.