Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський провів зустріч на території заводу СРЗ з генеральним директором Українського Дунайського пароплавства Дмитром Москалено та керівництвом УДП.

Дата: 05.11.2022 10:00

Обговорили плани розвитку суднобудівно-судноремонтного напряму, який є одним з бюджетоутворюючих для міста Кілія. Багато років цей напрям залишався критично недофінансованим. В подальших планах – будівництво нового несамохідного флоту, дефіцит якого наразі гостро відчуває Дунайське пароплавство.

Розвиток судноремонту прямо пов’язаний з соціально-економічним розвитком Кілії. УДП планує наступного року майже вдвічі збільшити штатну чисельність працівників судноремонтно напряму за рахунок залучення нових фахівців, а також реорганізації, що передбачає приєднання кількох інших структурних підрозділів УДП. Відповідно, фактично на 100% до 37 млн грн. можуть збільшитись відрахування підприємства у місцевий бюджет (єдиний соціальний внесок, ПДФО, військовий збір).

Крім традиційного напрямку – судноремонту – УДП починає розвивати і власний стивідорний напрям!

Також обговорили з керівництвом УДП щодо  участі у програмах, пов’язаних з розвитком інфраструктури міста.  Будемо працювати над механізмом модернізації дорожньої мережі, яка використовується пароплавством.

Кілія - одне з найстаріших міст України. Судноремонтний напрям - це невід’ємна частина міста. Багато років вони пов’язані між собою. І наша спільна задача, щоб підприємство було надійною економічною опорою міста.