Вячеслав Чернявський провів нараду,на якій обговорювалися питання щодо функціонування на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області пунктів обігріву

Дата: 11.11.2022 11:35

Сьогодні, 11 листопада 2022 року, Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський провів нараду з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольгою Гац та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимиром Сокоренко, на якій обговорювалися питання щодо функціонування на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області пунктів обігріву.