A A A K K K
для людей із порушенням зору
Кілійська громада
Одеська область, Ізмаїльський район

Вітаємо переможців ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 08.12.2022 13:00
Кількість переглядів: 196

Відповідно до наказу Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради від 30.11.2022 № 218 «Про підсумки проведення ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році» 26 листопада 2022 року Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради проведено ІІ (територіальний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, у форматі, безпечному для учасників у період дії воєнного стану, у режимі онлайн на платформі ZOOM, в якому взяли участь 53 учні 3-11 класів із 9 закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради- переможці І (у закладі загальної середньої освіти) етапу.

Згідно з інформацією, яка надійшла від закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради, у І (у закладі загальної середньої освіти) етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 394 учні 3-11 класів.

Завдання для проведення ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика розроблено Комунальним закладом вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Час виконання завдань учасниками І-ІІІ етапів Конкурсу:

- для учнів 3-4 класів – одна астрономічна година;

- для учнів 5-8 класів – дві астрономічні години;

- для учнів 9-11 класів – три астрономічні години.

На підставі протоколів засідання журі ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцикавизнано переможцями ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагороджено грамотою Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради:

- І місце:

Бабенко Ірину, ученицю 10 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Галькевич Крістіну, ученицю 6 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Дєрєпу Анастасію, ученицю 9 класу Опорного закладу освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4;

Журжу Євгена, учня 5 класу Опорного закладу освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти № 4;

Компанійця Сергія, учня 11 класу Лісківського закладу загальної середньої освіти;

Корецького Богдана, учня 4 класу Шевченківського закладу загальної середньої освіти №1;

Петрунжела Леоніда, учня 8 класу Лісківського закладу загальної середньої освіти;

Руденко Ганну, ученицю 3 класу Шевченківського закладу загальної середньої освіти №1;

Сухову Анну, ученицю 7 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №3;

- ІІ місце:

Бабенко Ангеліну, ученицю 3 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Балана Костянтина, учня 6 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №3;

Богданенко Наталію, ученицю 4 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Бондаренко Марію, ученицю 7 класу Лісківського закладу загальної середньої освіти;

Грішаєнко Наталію, ученицю 11 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №2;

Грищук Ангеліну, ученицю 5 класу Василівського закладу загальної середньої освіти;

Дев’яшину Дарину, ученицю 9 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Пишненко Олексія, учня 6 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Рошу Артема, учня 5 класу Лісківського закладу загальної середньої освіти;

Стратуцу Анастасію, ученицю 7 класу Фурманівського закладу загальної середньої освіти;

Трипольську Софію, ученицю 10 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

- ІІІ місце:

Бабенко Анну, ученицю 5 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Бабенко Іванну, ученицю 5 класу Шевченківського закладу загальної середньої освіти № 1;

Безрукаву Єлизавету, ученицю 3 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2;

Величко Дар’ю, ученицю 7 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Гаврилюк Дар’ю, ученицю 11 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Гац Кристину, ученицю 10 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 2;

Зіборова Марка, учня 6 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №2;

Лакомку Катерину, ученицю 7 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2;

Мицу Михаїла, учня 9 класу Опорного закладу освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4;

Ракула Олександра, учня 7 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №3;

Романенко Милану, ученицю 5 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Савву Марію, ученицю 8 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти №2;

Саустян Яну, ученицю 11 класу Кілійського закладу загальної середньої освіти № 3;

Шкурину Христину, ученицю 4 класу Опорного закладу освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2.

Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник Мергут Сергій),Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради (директорка Єгорова Ганна) складають подяку:

1.За підготовку учнів-переможців ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцикапедагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради:

- учителькам початкових класів:

- Александренко Любові Іванівні, Балтянській Світлані Іванівні, Волошенко Світлані Анатоліївні- Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2;

- Онуфрієвій Тетяні Захарівні, Смирній Наталі Вікторівні - Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 1;

- учителькам української мови та літератури:

- Бурцевій Тетяні Іванівні, Данчук Тетяні Володимирівні, Каплун Антоніні Анатоліївні, Ракул Ірині Василівні, Солойденку Анатолію Костянтиновичу – Кілійський заклад загальної середньої освіти №3;

- Владиченко Катерині Андріївні, Тимошенко Тетяні Олександрівні - Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти № 4;

- Голощак Ользі Василівні, Кутас Тамарі Олександрівні, Левченко Валентині Іванівні, Решетник Галині Дмитрівні – Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2;

- Голубенко Вікторії Миколаївні, – Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 1;

- Кушнір Ларисі Валентинівні, Цвіковій Олені Семенівні – Кілійський заклад загальної середньої освіти №2;

- Райлян Анні Миколаївні – Фурманівський заклад загальної середньої освіти;

- Ростріпі Лідії Валеріївні, Светленку Сергію Антоновичу – Лісківський заклад загальної середньої освіти;

- Смокіній Світлані Михайлівні – Василівський заклад загальної середньої освіти;

2. Учителькам української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради – членам журі ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Барладян Людмилі Григорівні - Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4;

Бессараб Оксані Дмитрівні – Дмитрівський заклад загальної середньої освіти;

Вакар Ірині Василівні - Кілійський заклад загальної середньої освіти №1;

Владиченко Катерині Андріївні - Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4;

Данчук Тетяні Володимирівні - Кілійський заклад загальної середньої освіти № 3;

Каплун Антоніні Анатоліївні - Кілійський заклад загальної середньої освіти № 3;

Кассі Наталі Миколаївні - Новоселівський заклад загальної середньої освіти;

Кутас Тамарі Олександрівні – Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2;

Кушнір Ларисі Валентинівні - Кілійський заклад загальної середньої освіти № 2;

Остапенко Галині Василівні - Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 1;

Покорі Світлані Володимирівні - Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4;

Райлян Анні Миколаївні - Новоселівський заклад загальної середньої освіти;

Решетник Галині Дмитрівні – Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2;

Ростріпі Лідії Валеріївні - Лісківський заклад загальної середньої освіти;

Роші Світлані Никифорівні – Трудівський заклад загальної середньої освіти;

Смокіній Світлані Михайлівні - Василівський заклад загальної середньої освіти;

Терзі Тетяні Анатоліївні - Кілійський заклад загальної середньої освіти №1;

Черновій Ніні Олексіївні – Дмитрівський заклад загальної середньої освіти;

Чумаченко Світлані Федотівні - Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 1.

У грудні 2022 року переможці ІІ (територіального) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце) братимуть участь у ІІІ (обласному)етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь