10 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, НА ТЕРИТОРІЇ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ

Дата: 09.12.2022 14:00

Відповідно до розпорядження Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського від 09.12.2022 року №120 "Про оголошення Дня жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області",  у зв’язку з загибеллю військовослужбовця МЕЛЬНИЧЕНКА Руслана Володимировича 08.02.1987 р.н., який загинув 01 грудня 2022 року у населеному пункті Мар’їнка, Донецької області під час виконання бойового завдання, яке пов’язане з захистом Батьківщини, завтра, 10 грудня 2022 року на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, оголошено Днем жалоби.
   На знак скорботи за загиблим у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
  Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності рекомендовано відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів.